ssVanakivi Kaubandus  s

Oleme avatud
E-R 8.00 - 17.00

Sepa 21, Tartu 51013
info@vanakivi.ee
Tel. 734 6884
Tootekataloog
Ostukorv
Ostukorvis tooteid: 0
Summa: 0,00 eur
 

Silikoon-impregneer STONESIL 1L

Omadused: Silikoon-impregneer „STONESIL” on toode mis kaitseb pinda mustuse (õli, rasva, tolmu, vee ja niiskuse) vastu ning hõlbustab pinna hilisemat puhastamist. Toodet võib kasutada nii sise- kui välitingimustes. Toode sobib kasutamiseks kõikide „StoneMaster” dekoratiivkivide ning muude poorsete kivi-, betoon-, savitellis- ja krohvitud pindade, samuti tsementkiudplaatide kaitsmiseks. Peale kuivamist on toode lõhnatu ning läbipaistev ega muuda töödeldava pinna tooni.

Kasutamine: Pakendis on valmis lahus mida ei tohi lahjendada ega segada teiste ainetega. Enne kasutamist korralikult loksutada. Alati enne terve pinna katmist katsetada toote sobivust väikesel pinnal. Enne kattekihi pealekandmist tuleb pind hoolikalt puhastada. Toodet mitte kasutada kui pinna- ja õhutemperatuur on alla +5°C või üle +25°C. Lahus kanda pintsli, rulli või pritsiga ühtlase kihina puhtale kuivale pinnale. Mitte panna paksemalt kui töödeldav pind suudab sisse imada. Liigne kogus tuleb 15-20 minuti jooksul kuiva imava käsna või lapiga ära pühkida. Seejärel lasta kuivada. Parima tulemuse saavutamiseks imavatel pindadel kanda pärast esimese kihi kuivamist peale teine kiht. Vältige lahuse sattumist pindadele mis ei ole mõeldud impregneerimiseks. Kui see peaks siiski juhtuma, siis pühkige pind koheselt niiske lapiga puhtaks. Pärast töö lõpetamist puhastage tööriistad puhta veega. Kaitsekihiga kaetud kivide regulaarseks puhastamiseks kasutada harja või luuda, mitte kasutada survepesurit. Kaitsekihi optimaalne toime tekib 5-7 päeva pärast peale toote kasutamist.

Kulu: 8-10 m² 1 liitri lahusega.

Säilitamine: Peale pakendi avamist kasutada pakendi sisu ära kahe nädala jooksul. Säilitada jahedas, otsese päikesevalguse eest kaitstud kohas. Vältida toote külmumist. Toode säilib avamata pudelis 12 kuud peale valmistamist. Valmistamise aega vaata pakendilt.

Ohutus: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida sattumist silma ja nahale, kui see peaks siiski juhtuma, siis loputada voolava veega ning vajadusel pöörduda arsti poole. Allaneelamise korral kohe nõu pidada arstiga ja näidata pakendit või silti. Toote kasutamisel kasutage kindlasti kaitsevahendeid (kummikindad, prillid, kaitseriietus). Peale töö lõpetamist õhutage ruumid korralikult.
 

Hind: 12,60 EUR

Tootekood   DEK101
    
  
Vanakivi Kaubandus OÜ | Sepa 21, Tartu 51013