Keraamiline grill Dreamfire® Kamado Comfy Black

-20% Keraamiline grill Dreamfire® Kamado Comfy Black

Dreamfire® Kamado Comfy uue seeriaga saad oma grillimiselamustel jõuda uute tasemeteni. Kamado Comfy grillid on disainitud nägema välja modernsed ja maitsekad, üllatades samal ajal oma võimekusega. Mahlane liha, karamelliseeritud juurviljad, krõbedad küpsetised – Dreamfire® Kamado Comfy grilliga on ainus limiit sinu enda kujutlusvõime!


Miks valida just Dreamfire® Kamado Comfy?

Eksklusiivne kuusnurkne välisdisain – Ärge leppige igava välimusega. Comfy mudelitega võite olla kindel, et saate ainulaadse disaini, tegemata samal ajal funktsionaalsuses ega kvaliteedis järeleandmisi.

Eriti paks tihend korpuse ja kaane vahel – Kvaliteetne paks tihend tagab teie kamado täieliku õhutiheduse. Miks on tihendi kvaliteet oluline? Kvaliteetne tihend tagab, et süsi kustub mõne minutiga, kui sulgete ülemise ja alumise õhutusava.

Eriti paks ja tihe keraamika – Dreamfire® Kamado Comfy keraamiline korpus on valmistatud eriti paksust ja eriti tihedast keraamikast, mis muudab Dreamfire® Kamado Comfy eriti vastupidavaks ning tagab ühtlase temperatuuri kogu küpsetusperioodi vältel.

Eriti paksud roostevabast terasest restid – Dreamfire® Kamado Comfy on varustatud enneolematult paksude roostevabast terasest restidega, mis toimivad soojust hoides peaaegu nagu malm. Tänu paksule materjalile on neil ka äärmiselt pikk kasutusiga. Roostevabast terasest poolkuu restid on kergesti puhastatavad, ei paindu ega sula.

Vihmakattega ülemine tuulutusava – Dreamfire® Kamado Comfy grillil on ülemisel tuulutusaval kuumuskindla otsaga pikk käepide, mis muudab selle juhtimise lihtsaks ja ohutuks. Vihmakate muudab kasutamise aastaringselt muretuks, hoolimata sellest, kui vihmane väljas on, on teie grill turvaline.

Roostevabast terasest detailid – Dreamfire® Kamado Comfy kõik metallosad on valmistatud ilmastikukindlast roostevabast terasest. Roostevabast terasest detailidega ei pea te enam muretsema, et teie grilli metalldetailid hakkavad mõne kuu pärast roostetama.

Dreamfire® Kamado Comfy grilliga on kaasas lai valik lisavarustust – Et grillimisega alustamist teha lihtsamaks, siis oleme grilliga kaasa lisanud lisavarustuse, mis aitab saavutada meeldejääva tulemuse juba esimesel grillimisel. Komplekti kuulub: kuue sondiline lihatermomeeter Meatspotter 100 Bluetooth (termomeetriga on kaasas kaks sondi), kahe tasandiline küpsetussüsteem Lux Pro L, Dreamfire® tuharoop, puidust küljelauad koos riputuskonksudega, tugevast roostevabast terasest alusraam, vihmakate.


Tehnilised andmed:

Kere välimine läbimõõt: 56,5 cm (22”)
Kere sisemine läbimõõt: 50 cm (20”)
Küpsetusresti läbimõõt: 47 cm (19”)
Küpsetusala ühel tasandil: 1735 cm2
Küpsetusala kahel tasandil kokku LUX PRO L süsteemiga: 3470 cm2

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

  • 1 262.70€
  • 1 010.16€ / tk
  • Maksudeta: 828.00€