Keraamiline grill Dreamfire® Kamado Smokey II

-20% Keraamiline grill Dreamfire® Kamado Smokey II

Dreamfire® Kamado Smokey II on populaarse originaalmudeli Smokey täiustatud versioon – tõeline mängumuutja kamadomaailmas. Smokey II on mõeldud tõsisele grillihuvilisele, kes hindab iga väiksematki detaili ning soovib oma kamadolt parimat tulemust ja tipptasemel funktsionaalsust.

Dreamfire® Kamado Smokey II on loodud parimate meistrite poolt tõelistele grillifännidele.


Miks valida just Dreamfire® Kamado Smokey II?

Eriti paks ja tihe keraamika – Dreamfire® Kamado Smokey II keraamiline korpus on valmistatud eriti paksust ja eriti tihedast keraamikast, mis muudab selle eriti vastupidavaks ning tagab ühtlase temperatuuri kogu küpsetusperioodi vältel.

Eriti paks tihend korpuse ja kaane vahel – Kvaliteetne paks tihend tagab teie kamado täieliku õhutiheduse. Miks on tihendi kvaliteet oluline? Kvaliteetne tihend tagab, et süsi kustub mõne minutiga, kui sulgete ülemise ja alumise õhutusava.

Kolmeastmeline täiustatud küpsetussüsteem LUX PRO – kolm küpsetusastet pluss spetsiaalne alumine tase täiuslikuks küpsetamiseks, 6 vastupidavat poolkuu-roostevabast terasest resti, 2 keraamilist poolkuu kuumusehajutajat ning mugavad käepidemed süsteemi tõstmiseks muudavad Smokey II tõeliselt mitmekülgseks grilliks, kus saad kasutada reste ja kuumusehajutajaid kümnetes erinevates kombinatsioonides.

Suitsulaastu lisamine ilma kaant avamata – Dreamfire® Kamado Smokey II on varustatud suitsulaastu lisamise süsteemiga, mis võimaldab laastu lisada ilma kaant avamata. Kuna kaant ei ole vaja avada, siis ei toimu laastu lisamise ajal märkimisväärset temperatuuri ja niiskuse kadu ning lõpptulemus saab mahlasem ning ühtlasem.

Tuhakorv – Dreamfire® Kamado Smokey II on varustatud tuhakorviga, mis aitab hõlpsalt eemaldada söejäägid ja tuha ning tagab teie kamado jaoks täiusliku õhuringluse. Enne Smokey II kasutamist tõstke tuhakorv kamadost välja, raputage tuhk ja väikesed söetükid välja ning asetage korv tagasi grillile. Tuhakorvi puhul pole kunagi probleemi, et su kamado põhjas olev malmplaat on kaetud tuhakihiga, mis ei lase söel tõhusalt põleda.

Eriti paksud roostevabast terasest restid – Dreamfire® Kamado Smokey II on varustatud enneolematult paksude roostevabast terasest restidega, mis toimivad soojust hoides peaaegu nagu malm. Tänu paksule materjalile on neil ka äärmiselt pikk kasutusiga. Roostevabast terasest poolkuu restid on kergesti puhastatavad, ei paindu ega sula.

Roostevabast terasest ülemine tuulutusava koos vihmakattega – Dreamfire® Kamado Smokey II grillil on ülemisel tuulutusaval kuumuskindla otsaga pikk käepide, mis muudab selle juhtimise lihtsaks ja ohutuks. Kvaliteetne roostevaba teras annab sellele suurepärase vastupidavuse ja vihmakate muudab selle aastaringselt muretuks, hoolimata sellest, kui vihmane väljas on, on teie grill turvaline.

Roostevabast terasest detailid – Dreamfire ® Kamado Smokey II kõik metallosad on valmistatud ilmastikukindlast roostevabast terasest. Roostevabast terasest detailidega ei pea te enam muretsema, et teie grilli metalldetailid hakkavad mõne kuu pärast roostetama.

Dreamfire® Kamado Smokey II grilliga on kaasas lai valik lisavarustust – et grillimisega alustamist teha lihtsamaks, siis oleme grilliga kaasa lisanud lisavarustuse, mis aitab saavutada meeldejääva tulemuse juba esimesel grillimisel. Komplekti kuulub: kuue sondiline lihatermomeeter Meatspotter 100 Bluetooth (termomeetriga on kaasas kaks sondi), 3-tasandiline küpsetussüsteem Lux Pro, suitsulaastu lisamise süsteem, tuharoop, puidust küljelauad koos riputuskonksudega, tugevast roostevabast terasest alusraam, vihmakate.


Tehnilised andmed:

Kere välimine läbimõõt: 56,5cm (22”)
Kere sisemine läbimõõt: 50cm (20”)
Küpsetusresti läbimõõt: 47cm (19”)
Küpsetusala ühel tasandil: 1735 cm2
Küpsetusala kolmel tasandil kokku LUX PRO süsteemiga: 5205 cm2

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

  • 1 764.12€
  • 1 411.30€ / tk
  • Maksudeta: 1 156.80€