Keraamiline grill Dreamfire® Kamado Trendy Classic

-20% Keraamiline grill Dreamfire® Kamado Trendy Classic

Dreamfire® Kamado Trendy Classic on ideaalne grill enamikele peredele ja keskmise suurusega seltskondadele. Tänu oma äärmiselt heale hinna-kvaliteedi suhtele on Trendy seerias meie kõige populaarsemad kamadod. Trendy pakub kõrgklassi funktsionaalsust enneolematult sõbraliku hinna juures, mis teeb mudeli ideaalseks valikuks enamikele kodukasutajatele.


Miks valida just Dreamfire® Kamado Trendy Classic?

Eriti paks ja tihe keraamika – Dreamfire® Kamado Trendy Classic grilli keraamiline korpus on valmistatud eriti paksust ja eriti tihedast keraamikast, mis muudab selle eriti vastupidavaks ning tagab ühtlase temperatuuri kogu küpsetusperioodi vältel.

Eriti paks tihend korpuse ja kaane vahel – Kvaliteetne paks tihend tagab teie kamado täieliku õhutiheduse. Miks on tihendi kvaliteet oluline? Kvaliteetne tihend tagab, et süsi kustub mõne minutiga, kui sulgete ülemise ja alumise õhutusava.

Eriti paksud roostevabast terasest rest – Dreamfire® Kamado Trendy Classic on varustatud enneolematult paksust roostevabast terasest restiga, mis toimib soojust hoides peaaegu nagu malm. Tänu paksule materjalile on restil ka äärmiselt pikk kasutusiga. Roostevabast terasest rest on kergesti puhastatav, ei paindu ega sula.

Roostevabast terasest detailid – Dreamfire ® Kamado Trendy Classic grilli kõik metallosad on valmistatud ilmastikukindlast roostevabast terasest. Roostevabast terasest detailidega ei pea te enam muretsema, et teie grilli metalldetailid hakkavad mõne kuu pärast roostetama.

Lai valik lisavarustust – et muuta grillimiskogemus veelgi paremaks on Dreamfire ® Kamado Trendy Classic grillile võimalik juurde soetada palju erinevaid lisatarvikuid (nt küpsetussüsteemid, katted, termomeetrid jne).


Tehnilised andmed:

Värvus: tumeroheline
Kere välimine läbimõõt: 56,5 cm (22”)
Kere sisemine läbimõõt: 50 cm (20”)
Küpsetusresti läbimõõt: 47 cm (19”)
Küpsetusala ühel tasandil: 1735 cm2

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

  • 998.40€
  • 798.72€ / tk
  • Maksudeta: 665.60€