Ürtide ja vürtside segu klassikalisele keedusingile 30g BROWIN
Ürtide ja Vürtside Segu klassikalisele keedusingile on spetsiaalselt selleks, et anda liha- või linnulihast potiroale ainulaadne ja sügav maitse.
Ideaalne neile, kes hindavad kerge vürtsika noodiga, kuid eelkõige ürdist ja traditsioonilist singi maitset.
Peamised omadused:
• Autentne Maitse: See segu tagab singile iseloomuliku klassikalise singi maitse ja aroomi, mida rõhutavad must pipar, piment ja aromaatsed ürdid (majoraan, aed-piparrohi).
• 100% Looduslik Koostis: Segu ei sisalda soola, suhkrut, säilitusaineid ega naatriumglutamaati. Kasutades seda segu on teie omatehtud singitooted tervislikud ja puhtad tehislikest lisanditest!
• Lai Kasutusala: Sobib ideaalselt keedusingi, lihapasteetide, lihapottide ja isegi taimetoitlasete pasteetide valmistamiseks singivormis. Sobib sea-, veise- ja linnulihaga.
• Piisav kogus: Üks 30 g pakk on piisav kuni 2,5 kg keedusingi valmistamiseks.
Koostis:
• Vürtsid: Must pipar, piment, muskaatpähkel, tšillipipar, köömned, koriander, terav paprika, magus paprika, sinep, granuleeritud küüslauk, kuivatatud sibul
• Ürdid: Majoraan, aed-piparrohi, leeskputk
HOIATUS! Toode võib sisaldada sinepit, sellerit, sojat, seesamit, gluteeni, pähkleid.

















































