Seinapaneel WOODLINE 600x600 must (matt)/must

-45% Seinapaneel WOODLINE 600x600 must (matt)/must

Seinapaneel Woodline on kvaliteetne ja stiilne akustiline seinapaneel, mis sobib nii seinte kui ka lagede katmiseks. Paneeli põhi on valmistatud vildist ning lamellid lamineeritud MDF liistudest. Woodline paneelidega on lihtne visuaalselt eraldada erineva otstarbega ruumi osasid üksteisest – lõõgastuskoht, elutuba, kodukontor või söögituba. Lisaks visuaalsele ilule aitavad Woodline paneelid tänu vildist alusele ja 3D-struktuurile kaja vähendamise kaudu ruume ka helikindlamaks muuta.

Woodline paneelidel on standardselt kuus erinevat suurust ning palju erinevaid värvikombinatsioone, milliseid omavahel kombineerides on võimalik luua isikupäraseid ning kordumatuid mustreid. Kuna Woodline paneele on lihtne lõigata, siis saate lõigata täpselt sellise suurusega detaile nagu teile sobib ning seeläbi luua lõputult erinevaid mustreid – laske ainult fantaasial lennata.

Woodline paneelid on lihtsalt paigaldatavad ja hooldatavad.

Paneeli mõõt: 600x600 mm (+/- 3 mm)
Paneeli paksus: 19 mm (vilt 6 mm + lamell 13 mm)
Lamelli mõõt: 27x13 mm
Lamellide vahe: 23 mm

NB! Paneele tohib hoida ainult kuivas kohas kaitstuna niiskuse eest. Paneele tohib hoiustada üksnes horisontaalasendis, vertikaalselt hoiustamine võib põhjustada paneelide püsiva deformatsiooni.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

  • 43.19€
  • 23.75€
  • Maksudeta: 19.47€